Remonty

Remonty

Posiadamy bogatą ofertę prac remontowych i budowlanych - zapraszamy do współpracy.

Elektryk

Elektryk

Podstawowe informacje na temat metod naprawy i instalacji elektrycznych. Dowiedz się więcej i dołącz do nas!

Nasze prace

Nasze prace

Jak działają nasi pracownicy? Warto wiedzieć więcej o tym, jak wyglądają realizacje zleceń w DM-Solutions.

Strona główna

Świadczymy usługi personalne związane z różnymi profesjami i dostarczamy naszym klientom starannie wybranych pracowników. Nasi klienci to rzetelne firmy, które dbają o wysoką jakość swych usług i poszukują sprawdzonych pracowników.

Oferujemy pracę dla różnego rodzaju specjalistów w Belgii. Stwarzamy możliwość nabycia lub pogłębienia doświadczenia poprzez pracę w zróżnicowanym środowisku. Posiadamy oferty pracy tymczasowej oraz stałej.

Przestrzegamy uczciwych zasad i zawsze kładziemy nacisk na wysoką jakość obsługi. Oferujemy możliwość pracy w sprawdzonych firmach, przy ciekawych projektach, w międzynarodowym środowisku. Umożliwiamy rozwój i wspieramy osoby poszukujące zatrudnienia na różnych szczeblach kariery zawodowej.

Specjalizujemy się w zawodach związanych z budownictwem i przemysłem ciężkim-metalurgicznym. Posiadamy wiele ofert pracy dla różnego rodzaju specjalistów oraz dla osób pragnących dopiero zdobyć doświadczenie zawodowe.
Oferujemy pracę dla: elektryków, dekarzy, hydraulików, ślusarzy, monterów, malarzy, pracowników budowlanych, spawaczy i innych.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

Rozumiem

Ta strona używa ciasteczek w celu zbierania anonimowych statystyk.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz ciasteczka w ustawieniach przeglądarki.